wtorek, 2 lipca 2013

Pracowity lipiec

Zaledwie w piątek było zakończenie roku szkolnego, a Witek juź jest na 3 tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym. Udało nam się załatwić to na miejscu w Krakowie, dzięki temu można powiedzieć ,że Witek ma wakacje. Turnus potrwa do 16.07 i od razu będziemy musieli kontynuować dalszą rehabilitację, żeby rączka była przygotowana do operacji na jesień.
Bardzo dziękujemy za odzew na nasza prośbę o wsparcie finansowania operacji Witka. dostajemy dużo maili z ciepłymi słowami i propozycjami pomocy. Jeszcze raz przypominamy o co walczymy:

W 2011 roku Witek mial  I z II etapów poprawy funkcjonalności ręki - operację przełożenia mięśni przedramienia. Operacja o której mowa teraz to etap II, przełożenie mocowania bicepsa, tak, aby ręką przy zgięciu w łokciu rotowała się do środka.
W takiej poprawionej pozycji Witek będzie mógł używać reki przy większej ilości czynności i dodatkowo raczka będzie lepiej wyglądała.
Ponieważ cały czas sie rehabilitujemy, rączka jest w dośc dobrym stanie ( jak na takie uszkodzenie), więc operacja mogłaby by być już na jesień.
Koszt mniej więcej to 6 000 Euro.
Oczywiście, nie dysponujemy taką kwotą. Na koncie Fundacji nasze środki sa cały czas wykorzystywane na bieżącą rehabilitację, tak więc brakuje nam dośc dużo pieniędzy.

Bardzo prosimy wszystkich Was, naszych znajomych i nieznajomych o pomoc w zbieraniu funduszy potrzebnych na operację. Jeżeli sami nei możecie nic przekazać- udostępnijcie stronę Witka na FB lub ten blog, rozpowszechnijcie nasz apel.
Jeżeli znasz kogoś, lub sam możesz przekazać cos na aukcję dla Witka na allegro - prosimy skontaktuj się z nami na mail witek.glod @ gmail.com. będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Poniżej wstawiam linki gdzie możecie dowiedzieć się jak pomóc oraz przeczytać więcej o Witku:
Wstawiam również opis operacji która czeka Witkaoraz link do strony:

http://www.obstetricalpalsy.net/SECONDARY_FOREARM_polish.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz