wtorek, 1 września 2015

AKTUALNOSCI po wakacjach

Witamy serdecznie po wakacyjnej przerwie.
Wpadamy ze świeżą dawką aktualności i zapowiedzi co nowego/starego nadchodzi.
Po pierwsze i najważniejsze - wakacje. Witek miał w tym roku turnus 3-tygodniowy w Krakowie, a także możliwość spędzenia czasu na dwóch obozach wodnych.
Pierwszy z nich w Borach Tucholskich, z ulubionym i sprawdzonym Go-Swim. Było świetnie! Plywanie, SUPy, gry i zabawy terenowe, po prostu świetna zabawa. Bardzo dziekujemy FSR za mozliwośc uczestniczenia.
Drugi obóz, to juz typowe żaglowanie, z Akademia Kusznierewicza na Jeziorze Zegrzyńskim. Tu kolejne emocje i dni super zabawy, i jeszcze świetne towarzystwo i okolice. Dziękujemy Cioci Zosi i Wujkowi Pawłowi oraz Kacprowi za super wspomnienia!
Każdy z tych wyjazdów umocnił Witka w przekonaniu że nie ma rzeczy niemożliwych, może czasem są takie trudne do wykonania, ale nie warto się poddawać. Dlatego właśnie od 10 lat intensywnie jest rehabilitowany, spedza popołudnia na zabiegach a niejednokrotnie ferie i wakacje na turnusach rehabilitacyjnych.
W tym roku udalo się dostac na 3 tygodniowy turnus dzienny w Krakowie na NFZ. Witek mial intensywne ćwiczenia, masaże, zabiegi oraz terapię manualną.
Od dziś Witek zaczyna 4 klasę, kolejna porcja nowych wyzwań, prób i obowiązków.
W kolejnych dniach rozpoczynamy naszą stała rehabilitację - ćwiczenia i basen, dodatkowo jeszcze Biofeedback, masaż i laseroterapię. Mamy nadzieję, że uda nam się to wszystko zmieścić w tygodniowym grafiku.
Niestety wszystkie te zabiegi są płatne, czekamy na termin rehabilitacji na NFZ, a póki co trzeba dalej ćwiczyć, żeby nie zaniedbać postępów.
Przypominamy wszystkim o możliwości przekazania darowizny na rehabilitację Witka.
Wystarczy zrobić dowolny przelew na konto Fundacji Splotu Ramiennego 90 8009 0007 0017 3342 2001 0001 z dopiskiem WITOLD GŁÓD. Z góry bardzo dziękujemy!

4 komentarze: