piątek, 26 października 2012

Ogromne podziekowania,

Na samym początku, zanim napisze co u Witka, pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom, którym los Witusia nie jest obojętny, za przekazanie 1% podatku za rok 2011 na rehabilitacje Witka.

Kochani, jesteście niesamowici!
W tym roku udało nam się zabrać 9000 zl!!!! 
To jest 9 miesięcy intensywnej rehabilitacji Witusia! To są prywatne ćwiczenia  basen,benzyna na dojazdy na zajęcia zakup potrzebnych rzeczy do rehabilitacji i wyjazdy na turnusy. To jest dla nas ogromne wsparcie!!!! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przekazywanie dalej, do znajomych informacji o 1%dla Witka, mamy wpłaty naprawdę z całej Polski!!!A teraz co u Witusia.
Na turnusie zrobiliśmy rtg rączki, niestety nie mamy żadnych dobrych wieści. Staw nadgarstkowy jest niedorozwinięty, tzn kostki sa mniejsze, niektóre nie wykształciły sie całkowicie, kości przedramienia ramienia  sa słabiej rozwinięte, kości sa krótsze, cieńsze i odwapnione. Prawdopodobnie z takiego stanu nadgarstka wynika rotacja rączki na zewnątrz i kłopot z poprawnym jej ustawieniem.
Tak naprawdę jedyny sposób na wzmocnienie to tylko ćwiczenia  rehabilitacja i basen oraz masaże i podłączanie elektrostymulacji . Tak tez robimy, mamy nadzieje ze nie będzie juz gorzej, a raczka pomału , ale jednak będzie rosła.

Juz od stycznia ruszamy z kolejną akcją odnośnie 1% podatku, ale wcześniej, już niebawem, zaprosimy Was do brania udziału w naszych aukcjach na Allegro. Bedą maskotki, kartki świąteczne i kilka niespodzianek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz